12 Temmuz 2013 Cuma

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Yolları

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Yolları
Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Yolları


Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin Yolları


Pişman oldun değil mi? Sevdiğinin kıymetini bilmediğin için ya da ona gereken önemi vermediğin için pişmansın. Keşke yeniden yanımda olsa da ona daha çok vakit ayırsam, onunla daha çok ilgilensem diyorsun.

Eski sevgiliyi geri döndürme yolları aradığına göre yukarıda söylediklerime benzer duygular ara sıra senin de yüreğini yokluyor, beldi de sevgiliden ayrılığın kıskacı birçok insanda olduğu gibi rahat nefes almana engel oluyor.

Bu kıskacın nasıl genişletileceğini, daha doğrusu nasıl kaldırılacağını sana tüm yönleriyle anlatacağım. Fakat aceleci davranmayıp, eski sevgiliyi geri döndürme yolları için uzun bir yazı okuman gerekecek.
Başlıyoruz: Eski sevgiliyi geri döndürme yolları, internet ortamında birçok aşığın çözüm aradığı bir sorun. Birçok insan yanındayken sevgilisine hak ettiği değeri vermediği için sonrasında eski sevgiliyi geri döndürme yolları aramak zorunda kalıyor. Senin, hangi sebepten dolayı sevgilinden ayrıldığını elbette ki bilemem; ama genel gidişatın bu şekilde olduğunu, herkes gibi ben de biliyorum.


Maalesef, bu durum biraz da insan tabiatıyla ilgili. Çünkü biz yaratılış olarak ne kadar değerli olursa olsun, elde ettiğimiz şeyleri çok önemsemeyiz, ta ki kaybedinceye kadar. Kaybettikten sonra da vızır vızır onu geri kazanmak için didinir, ter dökeriz. Bu ter bazen alın teri çoğu zaman da zihin teridir. Sen de eski sevgiliyi geri döndürme yolları ararken ve bu yazıyı okurken zihin teri döktüğünün farkındasın değil mi?


Hâlbuki eski sevgilimiz yanındayken biraz dikkatli olsaydın şimdi zihin teri dökmüyor olacaktın. Seni yargılamak değil amacım; gerçeği olduğu gibi ortaya koyup yaraya neşter vurmaya çalışıyorum.

Dostum, sana iki müjde vererek devam edeyim.

1) Gerçekten doğru yerdesin. Birazdan neden doğru yerde olduğunu anlayacak ve eski sevgiliyi geri döndürmenin tüm yollarını öğreneceksin. Bu açıdan, şimdiden heyecanlanabilirsin.

2) İkinci müjdem senin yaptığın aramayla ilgili: Birçok insanın eski sevgilisinden ayrıldıktan sonra dua ya da büyü yoluyla onu geri döndürmeye çalıştığını biliyor musun? Mesela ayda tam 12.000 kişi “Çevirgel Duası” diye bir dua arıyor; ama ayda sadece 210 kişi “eski sevgiliyi geri döndürme yolları” aramasını yapıyor. Bu sayısal veriden anladığımız şudur: 12.000 kişi rüya aleminde yaşarken sadece 210 kişi gerçeklerle yüzleşme peşinde. Ve sen bu talihli insanlardan olduğun için şanslısın. (Burada şans kelimesini akıl kelimesi yerine kullandım.)

Bu veri, gerçeği tüm çıplaklığıyla ortaya sermez elbette. Burada sadece bir dua ile farklı bir aramayı mukayese ettik. Büyük resimden sadece ufak bazı ayrıntılar sunmaya çalıştım. Ama vermeye çalıştığım mesajı da verdim. İnsanımız maalesef akıldan çok hayalin ve rüyanın peşinde.

Ve bu yüzden çoğu aşık, eski sevgilisini sadece rüyada görüyor. Bu, bir espri değil. Yaptığım araştırmaya göre ayda 10.000 kişi rüyada eski sevgiliyi görmek şeklinde arama yapıyor. Sen de rüyada eski sevgiliyi görenlerden misin?

Neyse, gerçeklerin bir yansıması olan rüyayı şimdilik bir tarafa bırakıp eski sevgiliyi geri döndürme yollarına geri dönelim.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin En Sağlam Yolları


Bir soru sorayım sana: Sence başarı doğuştan mı gelir; yoksa sonradan mı öğrenilir? Başarının sonradan öğrenilen bir kavram olduğunu düşünüyorsan, güzel. İsabet kaydettin, devam et.

Yapılan binlerce bilimsel araştırma, başarının da başarısızlığın da sonradan öğrenildiğini ve bilhassa model alma yoluyla kavrandığını göstermiştir. Bunun bize ne faydası olacak, diye düşünme. Seni, eski sevgiliyi geri döndürme yolları arayışından kurtaracak muhteşem bir veridir bu. Elimizdeki bu bilgi, yüzlerce müjdeden, duadan ve büyüden çok daha değerli çünkü.

Anlatayım: Çevremizde birçok insan, eski sevgilisinden ayrıldıktan sonra onu tekrar elde etmenin bir yolunu buluyor değil mi? İnsanlığın başlangıcından beri bu hep böyle olmadı mı? Evet, bazı insanlar eski sevgiliyi geri döndürmenin bir yolunu buldu; ama bazıları bulamadı. Nitekim şimdi de öyle. Çevremizdeki bazı insanlar kısa sürede eski sevgililerini geri döndürmeyi başarırken bazıları bir türlü başarılı olamıyor. Buraya kadar doğru değil mi? Bundan sonrası çok daha önemli, şu cümleyi yaşayarak oku:

Şimdi biri, insanlık tarihinden beri eski sevgilisini geri döndürmek için çok başarılı teknikler bulan ve eski sevgilisini döndüren bütün başarılı insanların bütün başarılı tekniklerini bir kitapta toplasa ve sana sunsa…

Başarı, öğrenilen bir şey olduğuna göre, sen de bu teknikleri kopyalayıp öğrensen acaba eski sevgilini geri döndüremez misin?

Sorusu bile tuhaf! Tabi ki yapabilirsin. Şu ana kadar bu teknikleri uygulayıp da başarılı olamayan tek bir aşık bile tanımıyorum. Tanımayacağımdan da eminim. Yeter ki bu teknikler, doğru anlaşılsın, yanlış klonlanmasın / kopyalanmasın. Ve yerinde ve zamanında uygulansın.

Bana bu konuda fikir danışan çok başarısız danışanlarım oldu: Onlara önyargılı davranıp bu işi kotaramayacaklarını, eski sevgiliyi geri döndürmenin üstesinden gelemeyeceklerini zannettim. Yine de birazdan sana da tavsiye edeceğim kitabı onlara da tavsiye ettim. Aradan iki hafta geçmeden eski sevgilileriyle birlikte yanıma gelip bana teşekkür ettiler. Onları bir köşeye çekip sordum: Dostum, bunu nasıl başardın?

Cevap harikaydı: Başarının öğrenileceğini sen söylemedin mi? Ben, sadece orada anlatılan teknikleri kopyaladım ve başarıyı öğrenip başardım.

Şimdi sıra sende. Madem o kadar zihin teri döküp bu yazıyı okudun. Şimdi seni yönlendireceğim sayfayı da dikkatle okuyup eski sevgilini geri döndürmenin yollarını öğren, klonla (kopyala), uygula ve başar.

Buraya tıkla.

Döngel Duası adlı yazım da ilgini çekebilir.

Güzel bir şiire ne dersin?

İlgili Kelimeler: Eski Sevgiliyi Geri Döndürme, Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Yolları, Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin Yolları

2 yorum:

  1. Yanıtlar
    1. Teşekkür ederim efendim, çok sağ olun. Ben de sizin eskisevgiliyi.com adresinize baktım. Güzel yazılar yazmışsınız, tebrik ederim. Sağlıcakla...

      Sil

Aşağıdaki sekmelerden en alttaki "Anonim" kısmını işaretleyerek veya "Adı/URL" kısmına tıklayıp isminizi yazarak değerli yorumlarınızla sitemize renk katın. Yapılan yorumlar, yorumu yapan kişinin şahsi düşüncesi olduğu için blog yazarını bağlamaz. Yaptığınız yorumların küfür ve müstehcen içerikli olmamasına dikkat etmenizi rica ederim.