19 Temmuz 2013 Cuma

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Dua

Kocayı Kendine Bağlamak İçin Dua
Kocayı Kendine Bağlamak İçin Dua


Kocayı Kendine Bağlamak İçin Dua Aramak


Kocayı kendine bağlamak için dua arayan hemcinsim! Sana bu yazımda kocayı kendine bağlamak için dua arayışına son verecek mükemmel bir yol göstereceğim. Bu yazıyı yazdığım için çok mutluyum; çünkü bu yazıda anlatacaklarım sayesinde senin, kocanı kendine derinden bağlayacağını, hem de kopmamacasına bağlayacağını kesinkes biliyorum.Daha doğrusu, yazı boyunca vereceğim bilgiler ve yazının sonunda şiddetle (gerçi şiddete karşıyım amaJ) önereceğim rehber vesilesiyle mutlu bir aile yuvasının dağılmasına engel olacağımı bildiğim için kendimi mutlu ve bahtiyar addediyorum.


Bak değerli kardeşim, gel şu pasif pasif oturup da her şeyi Allah’tan bekleyen, dua ve büyü arayarak ömrünü heba eden insanımızı el birliği ile değiştirelim. “Dua” veya dua kisvesinde “büyü” arayanların çoğu, maalesef: “İnsan için ancak çalıştığı vardır.” anlamındaki muhteşem ayetten habersizler.


Kardeşim, dua edilir; ama bütün imkânlar bir amaç uğruna seferber edildikten sonra duaya durulur. Yani, insanın, elinden gelen her bir şeyi yapmasının ardından Yaratıcı’sına el açıp içli içli niyaz etmesi elbette ki yanlış bir davranış değil. Ve fakat biz öyle mi yapıyoruz? Allah aşkına söyle, elinden gelen her şeyi yaptın mı? Beni kandırabilirsin, ya kendini? Ayrıca böyle bir duanın olmadığını da bilmelisin. Evet, eşini kendine bağlamak için kullanabileceğin özel bir dua yok zaten.Kocayı Kendine Bağlamak İçin Dua YerineEn basitinden, kocanı kendine bağlamak için dua aramak yerine yöntem aradın mı? Mesela kocana daha güzel ve çekici görünmenin yollarını aradın mı? Hadi daha kolayını söyleyeyim:

Erkeklerin, sürekli mızmızlanan kadınlardan, yılandan kaçar gibi kaçtığını ve evden uzaklaşmaya çalıştığını biliyor musun? Evi ona cazip hale getirebilmek için şu mızmızlanma huyundan vazgeçmen gerektiğini hiç düşündün mü? Adamı dert babası yapıp bütün çıkmazlarda başını ağrıtırsan, sürekli şikâyet ederek her problemin çözümünü ona bırakırsan, kocanı yakınmalarına ve yadırgamalarına terk edersen, onu kendine bağlamak için dua aramanın hiçbir anlamı kalmaz ki?


Bir kere, bir kalenin düşmesi için (kocayı kendine bağlamak için dua aradığına göre kocanı kaybetmek istemiyorsun; bu da onun bir kale olduğunu gösteriyor.) onun içten fethedilmesi gerektiğini bilmelisin. Erkekler, kendilerini dinleyen ve dinlemekle kalmayıp anlayan kadınlar ister. Erkekler, anlaşılmak ister. Kocanla aranızdaki iletişim sorunlarına bakacak olursan, bu sorunların başında empati eksikliğinin geldiğini görebilirsin. Zaten karşı tarafı anlamakla başlar her şey. Hiçbir koca (buna senin kocan da dâhil) kendisini anlayan bir kadından uzaklaşmak istemez. Kocanın bu kadar insafsız olduğunu mu düşünüyorsun? Asla!

Değerli hemcinsim, seni yargılamak için değil uyandırmak için çabalıyorum. Sheakspeare’e atfedilen mükemmel bir söz var: “İnsanlar para kazanmak için sağlıklarını kaybederler, sonra da sağlıklarını kazanmak için paralarını…”

Bu sözün devamı da çok güzel; ama bizi ilgilendiren kısım burası. Kadınlar, başka şeylerle uğraşarak, kocalarıyla ilgilenmeyerek kocalarını kaybederler, sonra da ipe sapa gelmez büyülerle ve esasında büyü olan dualarla kocalarını kazanmaya çalışırlar.

Durum, çok kritik olsa da umut hiçbir zaman tükenmez. Bir şarkı sözünde olduğu gibi, güneşin doğduğu her ufukta, umuda gidecek bir yol bulunur. Yeter ki iste. Yeter ki yürekten iste. Yeter ki kocayı kendine bağlamak için dua aramak yerine kendini kontrol etmek ve geliştirmek için yöntem ara. Yeter ki kaleyi içten fethetmek için, içinde arzu olsun.

Kocayı kendine bağlamak için dua arayışına giren ve bunu internetin çoğu sisli dumanlı olan mat sayfalarında arayan arkadaşım! Kocanı kendine gerçek anlamda bağlayıp onun için vazgeçilmez olmak istiyorsan şimdi söyleyeceklerime kulak ver:Kocayı Kendine Bağlamak İçin Duadan Çok Daha Sağlam Bir YolTam da kocayı kendine bağlamak için dua arayan kadınlar için hazırlanmış muhteşem bir kitap tavsiyesinde bulunacağım sana. Muhteşem dediysem, gerçekten muhteşem. Fazla uzatmadan ve abartmadan sadece şu kadarını söyleyeyim: Bu kitap, senin aradığın ve bulmayı planladığın, “kocayı kendine bağlamak için dua” ve büyülerden çok daha fazla etkili. Tecrübeyle sabittir.


İstersen okuyanlara sor. Ama sakın bu kitabı okumayanlara danışarak kocanı sonsuza kadar kaybetme. Biliyorum ne diyeceklerini: "Öyle şey mi olur?"

Dünya, bu tip önyargılı insanlara kalsaydı, insanlığın ne elektriği ne de cep telefonu ne de huzuru olurdu. Kocayı kendine bağlamak için dua arayışından vazgeç ve kendine bir şans ver.


Yapacağın şeyi söyleyeyim sana:Mesela bir sabah vakti, kocan işe gittiğinde, evinin yaptıkça bozulan, düzelttikçe dağılan ve hiç bitmeyecek olan işlerini biraz ertele de kocan için bir kitap oku. Olmaz mı? Sence kocan, bu kadarını hak etmiyor mu? Bu kadarcık olsun değeri yoksa neden kocanı kendine bağlamak için dua arıyorsun? 


Bahsettiğim bu değerli esere; buraya tıklayarak ulaşabilirsin.Güzel bir dua ile nokta koyalım:
Bu değerli kitabı tanıttıktan sonra kitapla ilgili yorumları okumanı ve senin de yorum yazmanı istersem çok şey mi istemiş olurum?


Anahtar Sözcükler: Kocayı Kendine Bağlamak İçin Dua, Kocayı Kendine Bağlamanın Yolları, Kocayı Kendine Bağlamak İçin Büyü, Eşini Kendine Bağlamak İçin Dua

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Aşağıdaki sekmelerden en alttaki "Anonim" kısmını işaretleyerek veya "Adı/URL" kısmına tıklayıp isminizi yazarak değerli yorumlarınızla sitemize renk katın. Yapılan yorumlar, yorumu yapan kişinin şahsi düşüncesi olduğu için blog yazarını bağlamaz. Yaptığınız yorumların küfür ve müstehcen içerikli olmamasına dikkat etmenizi rica ederim.