4 Temmuz 2013 Perşembe

Kuduriye Duası

Kuduriye Duası
Kuduriye Duası

Kuduriye Duası Nedir, Ne İşe Yarar?

Değerli okurlarım, Kuduriye Duası adlı duanın ne anlama geldiğini ve ne işe yaradığını öğrenmek için bu sayfaya tıkladığınızı biliyorum. Nitekim ben de bir ara Kuduriye Duası şeklinde bir arama yapmış ve karşıma çıkan duayı gayet içten ve yürekten okuyarak her türlü muradıma nail olacağımı; özellikle eski sevgilimle ilgili dileklerimde muvaffak olacağımı zannetmiştim.


Hatta internette dolaşırken bir yorumcunun Kuduriye Duası’nı okuduktan hemen sonra, ertesi gün, sevgilisinin gizli numaradan kendisini aradığını söylemesi benim heyecanımı kamçılamış, bir an önce eski sevgilimin bana dönmesi için harıl harıl abdest alıp duayı okumaya başlamıştım.

Tam bir hafta boyunca bıkmadan usanmadan, Allah’a yalvara yakara duamın gerçekleşmesi için duaya devam ettim. Fakat hiçbir gelişme olmadı. Derken bu dua faslı dile kolay, tam bir ay her gün düzenli periyotlarla devam etti. Kuduriye Duası diye diye kudurdum, çıldırdım. Ancak hiçbir sonuç alamamanın verdiği eziklik ve eski sevgilimin bana dönmemesinin bende yarattığı üzüntü yüzünden aradan geçen bir ay boyunca, yatağa düştüm, süzüldüm, ağlayıp sızlayarak Kuduriye Duası’nı okumaya devam ettim. Kuduriye Duası Doğru muydu?

 

Nihayet , toparlanmaya başladığım zamanlarda gerçeği fark ettim: Böyle bir duanın dini kaynaklarımızda olmadığını, her ne kadar içinde Allah’ın Esma’sını taşısa da Kuduriye Duası’nın aslı astarı olmayan uyduruk bir dua olduğunu öğrendim.

Bunu hem kendim araştırarak hem de bu sorunun Kocaeli İl Müftülüğü’ne sorulmasıyla öğrenmiş oldum. Kocaeli İl Müftülüğü’nün Kuduriye Duası diye bir dua olmadığını belirtmesi üzerine, iki aylık zaman zarfında harcadığım emeğe ve katlandığım çileye üzüldüm. Derken Döngel Duası, Çevirgel DuasıŞahmeran Duası, Bağlama Büyüsü gibi birçok dua ve büyü aradım. Hiçbiri ama hiçbiri işe yaramıyordu. İşin kötü tarafı ben, eski sevgilimi geri döndürmeyi bir saplantı, bir takınak haline dönüştürmüştüm.

Sanki eski sevgilim olmadan ben bir hiçtim. Evet, şimdi de kendimi öyle hissediyorum; çünkü eski sevgilimi sonsuza kadar kazanıp yine sonsuza kadar kaybettim. Eski sevgilimi kazandığımı söyledim, doğru; hem de bana eskisinden çok daha fazla bağlanmasını ve beni taparcasına sevmesini sağladım. Bunu nasıl başardığımı birkaç yazımda anlatmıştım; özet geçeyim:

İnternette araştırma yaparken bir e-kitapla karşılaştım. Eski sevgiliyi geri kazanmanın yollarını anlatıyordu. Merak edip inceledim sayfayı. Sayfa, oldukça iddialıydı. Nerdeyse eski sevgilimin döneceğine dair garanti veriyordu. Ben de okumayı seven bir insan olarak hemen kitabı okudum ve mutluluktan uçmaya başladım. Çünkü bu kitap sayesinde artık aslı astarı olmayan dualardan da, dinen ve aklen caiz olmayan “büyü”lerden de vazgeçmiştim.

Sadece bu kitabı okuyarak, öğrenerek ve uygulayarak eski sevgilimi geri kazanabileceğimi anlamıştım. Bunu çok iyi anlamıştım; zira burada anlatılan yöntemler olağanüstü bir yeterliliğe sahipti. Bu yöntemler sayesinde insan, her istediğine her istediğini yaptırabilir diye düşünmeye başladım. Hani insan, bir şeyi yaparken kesin bir şekilde onu sezer ya. Bende de öyle olmuştu.


Fazla uzatmak istemiyorum, kitabı okuduktan bir hafta sonra eski sevgilimle yeniden buluşmaya ve eskisinden çok daha fazla birbirimize bağlanmaya başladık. Kitapta anlatılan tekniklerin ne kadar etkili olduğunu o zaman daha iyi anladım. Öyle ki eski sevgilim bana aşkın en derin bakışıyla bakıyor, beni bir görmediği zaman deliye dönüyordu.

Sözünü ettiğim ve size de Kuduriye Duası gibi dualar yerine kesinlikle tavsiye ettiğim bu kitaba BURADAN ulaşabilirsiniz.


Eski sevgilimi kaybetmem uzun sürmedi; onu bir trafik kazasında kaybettim. O zamandan beri onun matemini tutarak eski sevgiliden ayrılmanın zehrini her gün yudumluyorum. Bu yüzden eski sevgilisinden ayrılanlarla empati kurarak onlara yardımcı olmaya çalışıyor ve benim çok işime yarayan bu kitabı yeri geldikçe insanlara öneriyorum. Hani insan bir problemin çözümünü bilince bunu diğer kişilere de anlatmak ister ya. Bende de öyle, eski sevgiliye kavuşmanın yolunun Kuduriye Duası gibi dualardan değil yukarıda sözünü ettiğim kitaptan geçtiğini biliyorum. 
 
Burada size bir müjde daha vermek istiyorum: Bu olağanüstü eser o kadar etkili ki şu ana kadar, yüzlerce insanın burada anlatılan teknikler sayesinde eski sevgililerine ya da eşlerine kavuştuklarını gözlerimle gördüm. Bana bu konuda dua edenlerin sayısını bile bilmiyoru. Bazıları yorum da yazıyorlar. Bu yorumlardan bazılarına Eski Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü adlı yazımdan ulaşabilirsiniz.


Artık değerli vaktinizi, Kuduriye Duası gibi aramalar yapmakla değil eski sevgilinizin, eşinizin ellerini tutup gözlerinin içine bakmakla geçirmeniz dileğiyle.

Yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim. Zamanla bu yazı için yazılacak yorumları okuyarak aydınlanabilir; yorum yazarak da aydınlatabilirsiniz.

Kalın sağlıcakla…

Ve Eski Sevgililere Dair Güzel Bir Şarkı:


Anahtar Kelimeler: Kuduriye Duası, Döngel Duası, Çevirgel Duası, Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duası

24 yorum:

 1. duada yoksa bu kitapta hiç çare yok demektir

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Değerli okurum, yorum yazdığın için teşekkür ederim. Böyle bir duanın sahih ve güvenilir kaynaklarda olmadığı kesin. Dolayısıyla Kuduriye Duası yerine farklı arayışlara yönelmemiz lazım. Şu an itibarıyla ve okuduğum kadarıyla piyasadaki en iyi rehber, yukarıda sözünü ettiğim kitap. Şayet daha iyi bir kaynakla karşılaşırsan lütfen bana da söyle. Okuyup beğenirsem okuyucularıma onu önereyim. Saülıcakla...

   Sil
  2. merhaba ben kitabı satın almak istiyorum fakat sitenin güvenliğinden endişeleniyorum bana acil yardımcı olurmusunz

   Sil
  3. Değerli kardeşim, sitenin güvenilirliği konusunda hiçbir sıkıntı olmadığını biliyorum; çünkü şimdiye kadar binlerce kişi bu kitabı alıp bilgisayarına veya telefonuna indirdi. Ama hiçbirinde sorun yaşanmadı. Kredi kartı konusunda da ileri derecede güvenlik sistemi kullanılıyor. Yani içiniz rahat olsun. Sağlıcakla...

   Sil
  4. merhaba meltem hanım kitabı indirriken hata veriyor yardımcı olur musunuz

   Sil
  5. Şimdiye dek böyle bir hatayla hiç karşılaşmadım. Nasıl bir hata verdiğini belirtirsen yardımcı olmaya çalışırım. Yanlış bir şey yapmadığından emin misin kardeşim? Sağlıcakla...

   Sil
 2. Merhaba.Kitabınıza tesadüfen rast geldim.3 ay önce erkek arkadaşımla ayrıldık ve ben 3 ay süresince onu geri kazanmak için elimden gelen herşeyi yaptım fakat onu bir türlü geri kazanamadım onu tekrar geri kazanmak istiyorum yardımcı olur musunuz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba değerli kardeşim, yorumun için teşekkür ederim. Bu kitabı ben yazmadım; ama gayet etkili teknikler barındırdığını biliyorum. O yüzden de eski sevgili hasretiyle yanıp kavrulan aşıklara tavsiye ediyorum. Bana kalırsa, yöntemleri hayata geçirme potansiyeline sahip olduğunu düşünüyorsan bu kitaptaki yöntemlere bakmalısın. Umarım aşk yarasına merhem sürmek için yapılması gerekenleri yapar ve mutluluğu tadarsın. Sağlıcakla...

   Sil
  2. merhaba meltem hanım. benim durumum biraz farklı sizinle özelden konuşmak gibi bir imkanımız var mı

   Sil
  3. Değerli dostum, dilersen meltemnesim34@gmail.com'dan istediğin soruyu sorabilirsin. Eğer, soru sorduğun konuda bilgi sahibiysem elimden geleni yapar, dilimin döndüğünce cevap yazmaya çalışırım. Allah'a emanet...

   Sil
  4. meltem hanım mailinize msj attım...

   Sil
  5. Tamam, gördüm. Birazdan yanıtlamaya çalışacağım. Sağlıcakla...

   Sil
 3. SİZ DUAYI NASIL UYGULAYACAĞINIZI BİLMESSENİZ TABİKİ SONUÇ ALAMASSIN SONRA DUAyı kötülersin bu iş herkesin arcı değil

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Cümleye "siz"le başlayan "sen"le bitiren, "alamazsın" ve "bilmezseniz" kelimelerini "alamassın" ve "bilmesseniz" şeklinde yazan, "herkesin harcı"nı "herkesin arcı" yapan sen, olmayan bir duanın nesini uyguluyorsun dostum? Biraz araştırma yapacak olursan İslam alimlerinin, sahih ve muteber kaynaklarımızda böyle bir dua olmadığını defalarca dile getirmiş olduklarını fark edebilirsin. Allah aşkına, nedir bir hurafe aşkı? Yoksa yoktur kardeşim. Allah'ın mukaddes dinine, bid'at sokmak, bu suretle haşa Allah'a din öğretmek, çok mu sağlıklı sence?

   Bu konuda, Allah aklını kullanamayanların üzerine pislik yağdırır, ayeti (Yunus/100) söylemek istediğim her şeyi özetliyor aslında. Sağlıcakla...

   Sil
  2. merhaba meltem hanım sizinle daha konuşmuştuk...biri bana msj atmıştı ve hala ben başka facelerden akleniyorum bu yetmiyor gibi şimdi de arkadaşlarımı eklemeye başlandılar. bunu yapan erkek arkadaşım mı yoksa eski kız arkadaşımı bilmiyorum ne yapacağımı da bilmiyorum sizce ne yapmalıyım....

   Sil
  3. Bana kalırsa çok fazla önemsemeyin ve ilgilenmeyin. Çünkü ilgisizlik, yapılabilecek en iyi yöntem gibi duruyor. Ama çok fazla rahatsız ederlerse Facebook'unuzu belli bir süreliğine dondurabilirsiniz. Bu işi erkek arkadaşınız da eski kız arkadaşı da yapıyor olabilir.

   Not: İlişkinin detaylarını bilmediğim için sadece kişisel düşüncemi söylüyorum. Atmanız gereken daha makul bir adım varsa, lütfen söylediklerimi dikkate almayıp kalbinizin ve mantığınızın sesini dinleyin, sağlıcakla...

   Sil
  4. meltem hanım biz sizinle mail ile konuşmuştuk hatırladınız bilmiyorum...önemsememeye calışıyorum ama bu şekilde hep kafamda bir soru işareti acaba kim ve neden yapıyor...

   Sil
  5. Evet, özel olsun diye mail ile konuşmuştuk. İsminizi de hatırlıyorum. Bu konuda da birkaç öneride bulunmuştum; ancak dediğim gibi ne olursa olsun konuya bütün yönleriyle hakim olmadığım için genel konuşmak zorunda kalıyorum.

   Kafanızdaki soru işaretine gelince, bu konuda yapılabilecek çok bir şey yok gibi. Çünkü olayın üstüne gidip daha çok berbat etme riski de var anladığım kadarıyla. Bu durumda ben, bu tür şeyleri fazla önemsemez, kendi yoluma bakardım. Sonuçta güçlü bir insana yakışan da budur değerli dostum, sağlıcakla...

   Sil
  6. teşekkür ederim meltem hanım dediğiniz gibi yapmak şuan için en mantıklısı yani açıkcası ben bi kızın bukadarına cesaret edebilceğini düşünmüyorum...

   Sil
  7. Aynı fikirdeyim; ama hayatta her şeyin olabileceğini de hesaba katmamız lazım, sağlıcakla...

   Sil
  8. merhaba meltem hanım... ben sizinle özel konuşmak istiyorum bu mümkün mü?

   Sil
  9. Tabi ki mümkün dostum. Bana şu mail adresinden istediğin zaman ulaşabilirsin: meltemnesim34@gmail.com

   İşlerimin yoğunluğundan dolayı geç dönüş yapabilirim; ama Allah'ın izniyle mutlaka dönerim. Sağlıcakla...

   Sil
 4. Meltem Hanım kitabın çıktısının bana kargoyla ulaştırılmasını istiyorum. İlgili kişiler tarafından.Mecbur kalmasam böyle birşey istemezdim. İşe yarar yaramaz şu anda emin degilim. Ama denemekten zarar gelmeyecek bunu biliyorum. Bu konuda yardımcı olur musunuz......

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Onur Bey, kusura bakmayın; ama bu konuda yardımcı olamayacağım; çünkü kitap bana ait olmadığı gibi bu konuda herhangi bir yetkim de yok. Dolayısıyla bu konuda benim yapabileceğim bir şey yok. Yardımcı olmak isterdim, sağlıcakla...

   Sil

Aşağıdaki sekmelerden en alttaki "Anonim" kısmını işaretleyerek veya "Adı/URL" kısmına tıklayıp isminizi yazarak değerli yorumlarınızla sitemize renk katın. Yapılan yorumlar, yorumu yapan kişinin şahsi düşüncesi olduğu için blog yazarını bağlamaz. Yaptığınız yorumların küfür ve müstehcen içerikli olmamasına dikkat etmenizi rica ederim.