10 Temmuz 2013 Çarşamba

Sevdiğini Kendine Aşık Etme Duası

Sevdiğini Kendine Aşık Etme Duası
Sevdiğini Kendine Aşık Etme Duası

Sevdiğini Kendine Aşık Etme Duası Nedir?

Sevdiğini kendine aşık etme duası, arayan arkadaşım. Hoş geldin, doğru yerdesin. Sana aşık etmenin tüm yöntemlerini anlatacağım; fakat az biraz kalbinin sözlerine kulak vermeyi kesip aklına eğilmeli ve aklının sana neler fısıldadığını anlamaya çalışmalısın.  

Sevdiğini kendine aşık etme duası, ararken sadece kalbine kulak kesilirsen çoğu kez yanılırsın da ondan. Yanlış anlama, hiçbir zaman kalbinin dediğini yapma demiyorum, diyemem de. Sadece, böyle bir dua ararken aklının yoldaşlığını kalbinin yoldaşlığına tercih et diyorum.Neden mi? Çünkü aşk, çoğu zaman insanın gözünü kör ettiği gibi aklını da işleyemez hale getirir. Aşk, aşık olan kimsenin basiretini bağlayarak önüne çıkan her duaya ve büyüye sarılmasına sebep olur. Bu tavır da sevdiğini kendine aşık etme duası arayan aşıklara çoğu kez kaybettirir.

Peki, sevdiğine kendini sevdirmenin yolunu ararken ne yapmalısın? Çok basit. Kendini geliştirmek.

Seni temin ederim ki hayatım boyunca büyü ve dua aradım, hayatı boyunca dua ve büyü arayan aşıklarla karşılaştım. Onların da benim de tespit ettiğimiz bir hakikat var: Sevdiğini kendine aşık etme duası ya da büyüsü yerine kendini geliştirme yolunu tercih edenler çok daha kısa sürede ve kolay bir biçimde sevdiklerine kavuşup mutluluğu yudumladılar.

Sevdiğini Kendine Aşık Etme Duası Neden İşe Yaramaz?


Sevdiğini kendine aşık etme duası ya da büyüsünün etkili olmamasının 3 nedeni var:

1) Sevdiğini kendine aşık etme duası ya da canbar aşk büyüsü veya bağlama büyüsü, papaz büyüsü gibi büyü ve dua arayan arkadaşlarıma yardım ettiklerini söyleyen medyum ve hocaların çoğu rant peşinde oldukları için, çoğu kez “üfürükten tayyare” ile seven insanı kandırarak gönderiyorlar.

Bunların çoğu, bu sektörden önemli bir gelir elde ettiklerini gördükleri için hiçbir eğitim almadan medyum olduğunu söylüyor. Bir internet sitesi kurup birkaç kanalda boy göstererek medyatik hale geliyorlar. Bu şekilde kalbi kırık aşıkları kandırıp kendi yollarına bakıyorlar. Güzel bir hırsızlık yöntemi değil mi?

Tabi yüreği sızlayan aşık da sevdiğini kendine aşık etme duası ya da büyüsü ararken bunlardan birine denk gelerek kalbinin sözüne kulak verip tomar tomar para harcıyor; ama nafile.

Dostum, yazının başında da söylediğim gibi bir müddet kalbine kulak vermeyi kesip biraz da aklının rehberliğinde yürümelisin. Ancak bu şekilde bu kısır döngüye dur diyebilirsin.

2) Bu yol, maalesef geçici bir yoldur. Yani farz edelim ki sen, binde bir olan “gerçek medyum”u buldun ve ona dua adı altında bir “bağlama büyüsü” yaptırdın. Ve umduğun gibi gerçekten sevdiğin kız ya da erkek sana kısa süre içinde aşık oldu. 

Boşuna sevinme; zira bu aşk uzun sürmeyecek. Büyülerin (bu da dua kisvesine büründürülmüş bir büyüdür, koyun postuna bürünmüş kurt misali) en büyük özelliği uzun zaman etkisini sürdürmemesidir. Dünyadaki binlerce büyüden çok azı (60-70 kadar) uzun süreli etki gücüne sahiptir.

3) Sana aşık olan ve aşkın en derin manasıyla bakan kişinin, “büyünün zoru” ile aşık olduğunu, özgür iradesiyle seni seçmediğini bilmek nasıl bir duygu? Yakışır mı sana? Ben bunu hiç kimseye yakıştıramam. Hormonlu meyve ve sebzelere benzetirim bunu. Hâlbuki bunun çok kolay bir yolu daha var:

Sevdiğini Kendine Aşık Etme Duasından Daha Etkili Bir Yöntem


Yazının bir yerinde de söylediğim gibi, kendini geliştirerek çok daha sağlam adımlarla sevdiğini kendine aşık etmen mümkün. Bu konuda bloğumda yer alan diğer yazılara ve yorumlara bakmanı isterim. Bilhassa tavsiye ettiğim kitabı ya da kitapları okuyarak kısa sürede sonuç alan aşıkların teşekkürlerine bakabilirsin.

Fazla uzatmayacağım, aşkın bütün karizmasını sana kazandıracak ve seni parmakla gösterilecek biri haline getirecek bir dua istiyorsan;

buraya tıklayarak açılan sayfayı dikkatle oku. (Özellikle bonuslara dikkat et. Bu bonuslardan biri, Kadınları Cezbetmek Sanatı; diğeri ise Erkekleri Cezbetmek Sanatı. Bu hediye kitaplar sayesinde aşık etme duası aramaya kesinlikle son vereceksin.)

Bu sayfayı ve ardından bu harika kitabı okuyunca binlerce insanın neden dua veya büyü yerine bu yolu seçtiğini göreceksin.

Not: Bu kısmı yeni ekliyorum; çünkü tavsiye ettiğim kitap her ne kadar çok başarılı olsa da bu alanda çok daha etkili yöntemler barındıran iki muhteşem kaynakla karşılaştığım için bunları sana anlatma ihtiyacı hissettim. Daha iyisi varken neden iyisiyle yetinelim ki? 

Tekrar ediyorum: Aşık etme duası yerine az önce önerdiğim kitap gerçekten çok etkili; ama bu kitaptan daha kapsamlı ve çok daha etkili iki kaynak okudum. İkisi de harika. Bu kaynaklardan biri, erkekleri kendine aşık etmenin yollarını anlatıyor. Diğeri ise kadınları kendine aşık etmenin yöntemlerini.

Kadınlar için hazırlanan kitabı şu yazımda anlattım: Erkeği Kendine Aşık Etme Yolları

Erkekler için hazırlanan kitabı ise şu yazımda dile getirdim: Kadınları Etkilemenin Yolları

Bütün bu söylediklerime rağmen hala, işini büyü ile halletmek ve sevdiğini kendine ömür boyu aşık etmek istiyorsan dünyadaki en etkili aşk büyülerinin toplandığı büyü dolu bir kitaba;

buradan (tıkla) ulaşman mümkün.

Ama sana tavsiyem, dikkatli ol. Bu büyüler, gerçekten etkili. Sana aşık olmasını istemediğin kişiye yaparsan sonuçları kötü olabilir. Sadece kendine aşık etmek istediğin insana yapmalısın. Tekrar ediyorum, dikkatli ol. Ha, çok da endişelenme; çünkü tarif edilenleri, tarif edilen şekilde yaparsan hiçbir sıkıntı olmaz. Sadece dikkatli olman gerekiyor.

Dünyadaki işe yarayan birçok büyüyü içinde taşıyan bu kitap, etkili olmasına etkili; ama ben yine de yukarıda önerdiğim kitapların "büyü"ye ihtiyaç hissettirmeyeceğini bildiğim için sana ilk kitaplardan birini öneririm. Bu sayede daha sağlam ve daha sağlıklı ilerlersin.

Şu yazıma da bakabilirsin: Çevirgel Duası 

Bir şarkı dinlemeye ne dersin?Anahtar Kelimeler: Sevdiğini Kendine Aşık Etme Duası, Sevdiğini Kendine Aşık Etme Büyüsü, Sevdiğinin Araması İçin Dua, Sevdiğini Kendine Bağlamak İçin Büyü

4 yorum:

 1. Niye senin önerdiğini yapayım o medyum yalan bu şöyle yok bu böyle kalbini dinleme aklını kullan falan filan neden sana inanıp o kitapları alîm yazarı senmisin yada ortağı olduğun bi kurumdan çıkmadığını seninde diğerleri gibi para için aşkı istismar etmediğini nerden bile bilirim. Şimdi hakikatları yazıyorum ya yınlanmaz umrumda olur mu tabiki de hayır neden yazdın diye sorarsan aşkı istismar yapanların hepsi burda internette elbette en doğrusu Yüce ALLAH'a imana inanıp sadece ondan medet umanlar istediğini elde ederler. Sizde diğerleri gibi istismarı bırakıpta ALLAH'ın rızasıyla bir insan nasıl kazanılır biliyorsanız bilmiyenleri aydınlatın hemde sadece ALLAH rızası için yapın bunu aksi halde medyumlar gibi insanları para için kullanmayın helede sevgi gibi ALLAH 'ın insanlara bahşettiği en güzel duyguyu kullanarak para kazanmayı işten saymayın.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Engin Bey, keşke acele etmeseydin yorum yazarken. Bazı işerim dolayısıyla sürekli olarak gelen yorumları takip edemiyorum. Sorularını elimden geldiğince yanıtlamaya çalışayım:

   Bir kere önceki yazılarıma gelen yorumlara bakacak olursan senin yazdığın yorumdan çok daha eleştirel; hatta hakaret içeren yorumlar da yazıldığını görebilirsin. Ancak genel anlamda yapıcı eleştiri veya takdir ifade eden yorumlar geldiğine dillendirmeliyim. Senin yorumun, galiba ikisinin ortası. Hakaret içermeyen bir yorum yazdığın için teşekkür ederim.

   İkincisi, kitabın bana ait olmadığını içtenlikle söyleyebilirim. Ancak gerçekten etkili olduğuna inandığım için öneriyorum.

   Üçüncü olarak, ilk emri ikra' (oku) olan güzel bir dinin mensupları olarak, okumanın ve öğrenmenin faziletini elbette ki takdir etmek zorundayız. Aksi takdirde Hz. Ali'nin ifadesiyle: "Din de kürkün aynı olmuş, ters çevirmiş giymişiz." grubuna dahil oluruz.

   Biz, mümtaz bir dinin müntesipleri olarak, güzel peygamberimizin (sav) ifadesiyle: "Dünyayı isteyen ilim öğrensin; ahireti isteyen de ilim öğrensin. Hem dünyayı isteyen hem de ahireti isteyen yine ilim öğrensin." buyruğu doğrultusunda hareket etmek zorundayız, değil mi?

   Mukaddes Kitab'ımızın: "Allah aklını kullanamayanları pisliğe mahkum eder." ifadesi bu konuyu gayet açık bir şekilde dile getiriyor kanaatimce. Dolayısıyla medyum kapılarında bekleyip batıla hizmet eden zavallı bir güruh olmak yerine aklı ve bilimi, özellikle de aklın ve bilimin ilkelerini öğreten kitapları tavsiye etmekte herhangi bir beis olmadığı düşüncesindeyim. Bu bağlamda Efendimiz'in (sav) "İlmi kitapla bağlayınız." anlamındaki mukaddes ifadelerini de hatırlatmak isterim.

   Son olarak aşk gibi kutsal bir duyguyu rant aracı yaptığım şeklindeki düşüncene saygı duymakla beraber katılmadığımı dile getirmek durumundayım. Bilakis, aşk acısının hafiflemesini sağlamaya çalıştığımı (insanların en hayırlısı insanlara faydası dokunandır hadis-i şerifini hatırlayalım) düşünüyorum.

   Değerli yorumun için teşekkür ederim, aklın ve ilmin egemen olduğu kutlu bir dünya oluşturmak dileğiyle...

   Sil
 2. Benim yorumumu yayınlamazsınız çünkü gerçekleri anlatır buda sitenize ters düşer önerdiğiniz kitaplar satılmaz belki buda rantiniza engeldir önerdiğiniz tek şeyi yaptım aklımı kullanıp yazdım ama ven sizin işinize gelmem doğru olduğu icin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yorumun için tekrar teşekkür ederim ve tekrar ifade etmek isterim ki müstehçen olmamak kaydıyla her türlü yorumu yayımlama taraftarıyım; çünkü insanların özgür iradeleriyle hareket edebilmesi için her türlü düşünceye açık olmaları gerekir. Sadece benim olumlu yazılarımla hareket edip bazı noktaları gözden kaçırabilirler. Bu bağlamda eleştirel bir şekilde yazdığın yorumun için sağ ol.

   Algılamadan yargılamamak gerekir bence. Sağlıcakla...

   Sil

Aşağıdaki sekmelerden en alttaki "Anonim" kısmını işaretleyerek veya "Adı/URL" kısmına tıklayıp isminizi yazarak değerli yorumlarınızla sitemize renk katın. Yapılan yorumlar, yorumu yapan kişinin şahsi düşüncesi olduğu için blog yazarını bağlamaz. Yaptığınız yorumların küfür ve müstehcen içerikli olmamasına dikkat etmenizi rica ederim.