24.11.2013

Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin 3 Pratik Yolu

Eski Sevgiliyi Geri Döndürmek İçin 4 Yollar
Eski Sevgiliyi Geri Döndürmek

Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin 3 Pratik Yolu

Mutluluk... Gerçek bir aşkın doyumsuz büyüsü, ufuklara yelken açan rüyasıdır. Dünyalara sığamadığın zamanlarda tattığın yegane duygudur dostum.

Eski sevgilini geri döndürmek için başvurduğun çeşitli çözüm yollarının asıl nedenidir o. Boşlukta kaldığını hissettiğin yalnızlık anında, yanında seninle beraber olmasını istediğin aydınlık bir ışıktır.


Değerli arkadaşım, sevdiğin ve aşık olduğun kız/kadın veya erkek ile yaşadığın en güzel anıların sonucu değil midir mutluluk? Bu yüzden eski sevgilini yeniden elde etmek için burada değil misin? Eski sevgilinle paylaştığın sevgi dolu her anın o olağanüstü rengarenk mutlu dünyasını yeniden elde etmek değil mi amacın?

Eğer istediğin hasretini ve özlemini çektiğin eski sevgilini geri döndürmek ise bu yazının içeriğindeki faydalı ve pratik bilgiler tam sana göre. Dostum, çözüm önerilerine geçmeden önce şunu ifade etmek istiyorum:

Eski Sevgiliyi Geri Döndürmek İle İlgili Birkaç Husus

Sen de tahmin eder ve bilirsin ki, kaybedilmiş olan eski sevgiliyi yeniden kazanmak için insanlar çeşitli yollara başvurur. Bu yolların neredeyse hepsi tek bir amaca hizmet eder ve durmadan onun için çalışır.

Fakat içlerinde öyle bir tanesi var ki, buna hiçbir şekilde yönelmemen gerektiğini düşünüyorum. Nedir diye sorduğunu duyar gibiyim dostum.

Sana hiçbir yardımı dokunmayan, senin çaresizliğinden ve acılarından beslenen, sahte bir düzen üzerinde saltanat kurmuş olan aşık etme büyüleri.

Elbette ki bu öneriyi %99’u Müslüman olan bir ülkede senin de Müslüman olduğunu varsayarak yapıyorum. İslami kaynaklarda da haram olduğu kesin olarak ifade edilen büyüler, eski sevgilini geri döndürme konusunda sana yardımcı olamaz kanaatindeyim.

Dostum, sen sevdiğinle kendi mutlu dünyanı kurmaya çalıştığın ilk andan itibaren büyüler mi yardımcın oldu senin? Yoksa her anında emek harcadığınız tutku dolu bakışlar, sevgi dolu sözler ve sadakatiniz miydi yardımcınız?

İşte bu yüzden inşası zor olan mutlu bir birlikteliğin yeniden inşası için büyülere ihtiyacın olmayacak. Eski sevgilini geri döndürmek için öncelikle kendine güvenmeli ve sabırlı olmalısın.

Sevdiğini kendine yeniden aşık etmek için yapılması ve dikkat edilmesi gereken unsurlar olduğundan bahsetmiştim. Şimdi ise bunların neler olduğundan söz edelim:

Eski Sevgiliyi Geri Döndürmek İçin İzlenmesi Gereken Yol ve Yöntemler

1- Sabırlı ve Tahammüllü Ol

Eski sevgilini geri döndürmek elbette kolay olmayabilir. Bu süreçte zorlanacağın hususlardan ilki muhtemelen özlem duygusu olacak. Baktığın her yerde onu görecek, aldığın her nefesi onsuz aldığın için üzülecek, sebepsiz yere gözlerin nemlenecek ve kendini yalnız hissedeceksin.

Bu ve buna benzer sonuçların olası ihtimali elbette yüksek dostum. Yalnız unutma ki sevdiğini kendine yeniden aşık etmek için tüm bunlardan sıyrılmalı, her türlü olaya karşı daha fazla tahammül göstermeli, güçlü ve sabırlı olmalısın.

2- Işıltını Kaybetme ve Pozitif Ol

Atacağın her adımda kişileri yargılamadan önce algılamaya çalışmalı ve olaylara pozitif bir açıdan bakmalısın. Karamsar ruh halini üzerinden atmalı ve O’nu kendine yeniden aşık etmek için düzenli ve bakımlı olmalısın.

3- Yeni Yollar Keşfet

Bu noktada sana tavsiye edebileceğim bir kaynak eser var. Öyle ki eski sevgiliyi geri döndürmenin en etkili yolu budur diyebilirim. Evet bu konuda fazlasıyla iddialıyım. Ve bu yöntemin seni yanılgıya düşürmediğini göreceksin. Bu kaynak esere buradan (tıkla) ulaşabilirsin.


Hayatın her anını tatlı bir heyecanla dolu dolu yaşaman dileğiyle...

Anahtar Kelimeler: eski sevgiliyi geri döndürmenin 3 pratik yolu, eski sevgiliyi geri kazanmanın yolları

4 yorum:

 1. Adsız14:04

  mrb kitabınzı aldım ama nasıl uygulayacağımı bilemiyorum . önce 1 ay uzaklaşın demişsiniz zihin kontrolunde de ona değiştiğinizi ispat edin demişsiniz. hangisini hangi sırada yapacağımı bilemiyorum .

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Değerli okurum, evvela şu noktayı netleştirmek zorundayım: Bu kitabın yazarı ben değilim.

   Sorunuza gelecek olursak şunu söyleyebilirim: Yazar, "zihin kontrolü"nde, "Ona değiştiğinizi ispat edin." derken bunu ortalama bir aylık uzaklaşma ve dinlenme safhasından sonra yapın diyor. Yani ilkin değişme, arınma ve kendini bulma süreci, ardından da değiştiğini ona ispatlama süreci gelir. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

   Gelişmelerden haberdar ederseniz sevinirim. Sağlıcakla...

   Sil
 2. Adsız16:49

  ben kitabı almak istiyorum ama kredi kartım yok,kargo yoluyla gönderebilirmisiniz,sze ulasabılecegm bır numara yazabılırmısınız tesekkurler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kıymetli okuyucum, ben yalnızca eski sevgilisini geri kazanmak isteyen okurlarıma kitabı öneriyorum. Bu kitabı ben yazmadığım gibi kargoyla gönderme imkanına da sahip değilim. Kitap, ancak linkini verdiğim siteden alınabilir. Yanılmıyorsam kredi kartı dışında da satın alma seçenekleri var. Sağlıcakla...

   Sil

Aşağıdaki sekmelerden en alttaki "Anonim" kısmını işaretleyerek veya "Adı/URL" kısmına tıklayıp isminizi yazarak değerli yorumlarınızla sitemize renk katın. Yapılan yorumlar, yorumu yapan kişinin şahsi düşüncesi olduğu için blog yazarını bağlamaz. Yaptığınız yorumların küfür ve müstehcen içerikli olmamasına dikkat etmenizi rica ederim.