11.10.2014

Aşk Acısından Kurtulma Kılavuzu Kitabı

Aşk Acısından Kurtulma Kılavuzu Kitabı Hakkında
Aşk Acısından Kurtulma Kılavuzu

Aşk Acısından Kurtulma Kılavuzu Kitabı Hakkında

Not: Yazının her satırını ve yapılan tüm yorumları okumanı öneririm; çünkü seni aşk acısından kurtaracak bilgilerle karşılaşacaksın.

Merhaba değerli okurum, aşk acısıyla başın dertte olduğu için bu sayfayı okumaya başladığını biliyorum. Aşk acısının ne menem bir ıstırap olduğunu da çok iyi biliyorum.

Fakat bu sayfayı okumaya başladığına göre, birazdan bu acının üstesinden gelecek birçok ayrıntıyı öğreneceksin. Lütfen, sayfanın tamamını oku ve ardından da yapılan yorumları dikkatlice incele. Sonrasında da sakin bir kafayla karar ver. Gerçi aşk acısı insanda sakin kafa bırakmıyor; ama sen yine de sükunetini muhafaza etmeye çalış.


Gelelim Aşk Acısından Kurtulma Kılavuzu Kitabı'na.

Aşk Acısından Kurtulma Kılavuzu Kitabını Kim Yazdı?

Dostum, şimdiye kadar bu sitede birkaç kitap tanıttım ve tanıttığım kitapların hepsi farklı yazarlar tarafından yazılmıştı.

Fakat Aşk Acısından Kurtulma Kılavuzu farklı; çünkü bu kitabı ben yazdım.

Farklı olması, elbette ki çok iyi olduğu anlamında değil; kendi yazdığım kitabı tanıtıyor oluşumla ilgili.

Sevgili okurum, bu kitabı, elimden geldiğince ve dilimin döndüğünce sade, anlaşılır ve akıcı bir üslupla kaleme aldım. İstedim ki, aşk acısı çeken gençlerin veya yetişkinlerin hemen hemen hepsi bu kitapta kendilerine hitap eden bir yön bulsunlar.

Ve yine istedim ki bu kitap, aşk acısından kurtulmak isteyenlerin acılarına bir son versin. Bu konuda ne kadar başarılı olduğuma sen karar vereceksin elbet.

Şimdi farklı bir soruyu gündeme getireyim:

Aşk Acısından Kurtulma Kılavuzu Etkili mi?

Okurlarımdan aldığım yorumlar ve geri bildirimler, genellikle olumlu ve yapıcı idi. Fakat olumsuz ve eleştirel yorumlar da aldığımı itiraf etmeliyim. Sırf sana kendi yazdığım kitabı satmak için yalan söylemek bana yakışmaz.

Hele ki, aşk acısı çeken birinin kandırılması, düşene tekme vurmaya benzer ki, buna cesaret edemem.

Evet, demem o ki, okurlarımın çoğu kitaptan memnun olduğunu söyledikleri halde bir kısmı da memnuniyetsizlik mesajları gönderdiler.

Peki, piyasada benim kitabım dışında aşk acısıyla ilgili kitap var mı?

Aşk Acısından Kurtulma Kılavuzu ve Diğer Kitaplar

Değerli okurum, bu konuda yazılan birkaç kitap var.

Mesela şu (tıkla) ve şu (tıkla) kitaplar bunlardan birkaçı.

Fakat bu kitaplar oldukça pahalı. Ben ise, benzer bilgiler barındıran bir kitap hazırladığım halde, fiyatını oldukça makul bir seviyede tutmaya çalıştım.

Dostum, o kitapları eleştirmek istemiyorum; zaten bu haddime de düşmez. Kaldı ki iki kitabın içeriği de oldukça doyurucu ve etkili. Ben, yalnızca fiyatlarının çok yüksek olduğunu söylüyorum.

Peki Aşk Acısından Kurtulma Kılavuzu'nun Fiyatı Nedir?

Sevgili okurum, aşk acısı çeken her insan bu kitaptan faydalanabilsin diye kitabımın fiyatını 15 TL olarak belirledim. Yani diğer kitapların 4'te 1'i fiyatında.

Ayrıca şunu da söylemek isterim ki gerçekten zor durumda olan ve hiç parası olmayan insanlara, bu kitabı ücretsiz de gönderebilirim.

Fakat sen de takdir edersin ki bu işler emek ile oluyor. Ve her yazar, emeğinin karşılığını bir şekilde almak ister. Kaldı ki ben de geçimimin bir kısmını bu kitaptan elde etmeye çalışıyorum.

Söylemeye çalıştığım şu: Eğer gerçekten zor durumda değilsen, kitabı satın al. Yok, benim gerçekten hiç param yok, diyorsan bana mesaj at, kitabı ücretsiz olarak göndereyim.


Kitaba şuradan (tıkla) ulaşabilirsin. Sağlıcakla...

İlgili kelimeler: aşk acısından kurtulma kılavuzu kitabı

6 yorum:

 1. Adsız15:25

  meltem abla, ben aşk acısıyla ilgili etkili yöntemler arıyordum. kusura bakmayın ama gerçekten hiç param yok. bana kitabınızı gönderme şansınız varmı? çok teşekkür ederim, size nasıl ulaşabilirim. tekrar tekrar teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili okurum, merhaba. Bana özelden ulaşıp e-posta adresinizi gönderirseniz kitabı gönderebilirim. İnşallah kısa sürede aşk acısından kurtulup mutlu olursunuz. Sağlıcakla...

   Sil
 2. Adsız18:13

  Merhaba meltem abla . Suanda cok kotu duruydayim ask asik acisi cekiyorum sevgilimden ayrildim. ve napmam gerektiginide bilmiyorum. Suanda yurdisinda yasiyorum ve bu kitapi nerde alabilirim hoc bir bilginiz var mi ?yada bana bu kitapi yolla ihtimaliniz var mi ?
  Simdiden tesekkurler !

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sevgili okurum, kitaba yazının sonlarına doğru verdiğim linkten ulaşabilirsiniz. Eğer ulaşma şansınız yoksa bana e-posta adresinizi gönderin, kitabı size göndereyim. Sağlıcakla...

   Sil
 3. Adsız12:09


  Merhaba eposta adresinizi bulamadım o yuzden burdan yazmaya karar verdim cok zor durumdayim öğrenci yim basima gelenleri artik kaldiramiyorum bide ustune ask acisi eklendi lutfen bana yardım elinizi uzatin bu kitapla care olun bana

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba sevgili okurum, e-posta adresim şu: meltemnesim34@gmail.com

   Bu e-posta adresime mesaj gönderirseniz kitabı göndermeye çalışırım. Sağlıcakla kalın...

   Sil

Aşağıdaki sekmelerden en alttaki "Anonim" kısmını işaretleyerek veya "Adı/URL" kısmına tıklayıp isminizi yazarak değerli yorumlarınızla sitemize renk katın. Yapılan yorumlar, yorumu yapan kişinin şahsi düşüncesi olduğu için blog yazarını bağlamaz. Yaptığınız yorumların küfür ve müstehcen içerikli olmamasına dikkat etmenizi rica ederim.