27.01.2015

Hayatına, Eski Sevgilinle Yeniden Devam Etmek İstemez Misin?

Hayatına, Eski Sevgilinle Yeniden Devam Etmek İstemez Misin

Hayatına, Eski Sevgilinle Yeniden Devam Etmek İstemez Misin?

Eski sevgiline kavuşmak veya sevdiğinle beraber olmak ne kadar harika bir duygu değil mi dostum? İçinin sevgi ve neşe ile dolup taşmasına yeterli bir sebep.


Bu makaleyi, bu sebepten dolayı kaleme alıyorum. Sevdiğinle tekrar beraber olabilmek ve hayatına, eski sevgilinle yeniden devam edebilmek niyetiyle çare aradığın için.

Şu an bu makaleyi okumanın nedeni de bu değil mi zaten dostum? Eski sevgilini yeniden kazanmak istemiyor musun? Ayrıca, sevgiline duyduğun özlem, kendi içinde üzgün olmana ve kendini yalnız hissetmene neden olmuyor mu?

Sevgili arkadaşım, zaman her derdin ilacıdır derler bilirsin. Fakat eski sevgiliye duyulan hasrete ve özleme etki ettiği pek söylenemez.

Hayatın her karamsar anında sarılıp sığındığın zaman, acıyı hafifletme konusunda pek bir başarılı olamıyor. Neticede, zamana bıraksak bile acıyı, yalnızlığı ve üzüntüyü yaşamıyor muyuz?

Dostum, eski sevgilinle yaşadığın o masumane tatlı anları düşünüp o kısacık zamanın içinde mutlu oluyor ve kendini iyi hissediyorsun. Ve biliyorsun ki yüreğinin derinden yanması bile seni o mayhoş düşüncelerden alıkoyamıyor.

Bunun nedeni çok açık değil mi? Ayrılmış olsanız bile bütün kalbinle sevip aşık olmadın mı sen eski sevgiline? Çok sevdiğinden olsa gerek bu nedenle onu düşündükçe istiyor, istedikçe de düşünüyorsun.

Değerli arkadaşım, eski sevgilini kazanmak istemenin bir diğer nedeni, onun senin hayatına girmiş en tatlı, en düşünceli, en anlayışlı yani senin için “en” bir insan olmuş olması değil mi? Bundan dolayı her sevgili sevdiği için özel değil midir?

Hayatı acısıyla, tatlısıyla yaşarız dostum. Kimi zaman koşturmalardan ve hengamelerden yorulur ve kendimizi köşemize çekeriz. Eski sevgiliyi tam da böyle zamanlarda daha çok düşünür ve sevgiliyi kazanmayı daha çok isteriz.

Sevgili arkadaşım, eski sevgilinle yaşadığın her olay, geçirdiğin her dakika belleğinde adeta yer edinir. Onu durmadan sana hatırlatacak türlü olayların sıklığı giderek artar.

Ve öyle bir an gelir ki baktığın her yerde onu görür, işittiğin her seste onu duyar ve dokunduğun her yerde onu hissedersin. Eski sevgilini kazanmayı ve onunla yeniden geçmişte olduğu gibi mutlu bir hayatı yaşamayı daha fazla arzularsın.

Dostum, şunu bilmelisin ki eski sevgilini yeniden kazanmanın yolu senden geçiyor. Atılması gereken adımları atmak için cesur olmalı, kimin ne söylediğine aldırmamalı ve kendi içinde tutarlı olmalısın.

Şimdi dilersen eski sevgilini kazanabilmenin yol ve yöntemlerine geçelim.

Sevgiliyi Kazanmanın Etkili Metotları

1.Metot: Sabırlı, Bakımlı ve Pozitif Ol

Eski sevgilini gerçekten kazanmak istiyorsan senin için bu zorlu sürecin her anında sabırlı olmalısın. Öncelikle atacağın adımların ve izleyeceğin her yolun büyük bir emek ve ilgi istediğini bilmelisin.

Eski sevgilinle geçirdiğin en güzel zamanları kendi emeğinizle oluşturduğunuzu ve sevgi ile beslediğinizi unutma.

Eski sevgilini geri kazanmak adına dağınık ve monoton bir hayatı aklından ve yaşayış tarzından çıkarmalısın dostum. Bu dönemde şık giyinmeli ve olabildiğince düzenli bir yaşam standardı belirlemelisin kendine.

Ayrıca, bu dönemde sevdiğin hakkında çıkarılabilecek yalan yanlış haberlere kulak asma ve konuşulanlara sakın aldırma. Eski sevgilini kazanma konusunda olabildiğince sağlam adımlar atmalı ve bunları doğru yerde, doğru zamanda yapmalısın.

Işıltını kaybetmek yerine onu muhafaza etmeli ve kalbinin bütün sıcaklığını etrafına yaymalısın dostum. Neşeli bir tavır takınmalı ve olabildiğince hayatından keyif almalısın.

Bunu yaptığın takdirde moralinin çok daha iyi olduğunu ve kendini eski sevgilini kazanmak adına daha iyi hissettiğini göreceksin.

2.Metot: Mükemmele Sahip Ol

Dostum, eski sevgilini yeniden kazanabilmen, ona karşı kararlı ve tutarlı bir şekilde adımlar atabilmen ve ayrıca ne yapman gerektiğini detaylarıyla öğrenebilmen için harika bir kaynak eser tavsiye edeceğim sana.

Elinin altında bulunması gereken ve eski sevgilini geri kazanabilmenin en etkili yollarından biri olan bir hazine.

Bu kaynak esere, buradan (tıkla) ulaşabilirsin.


Çok Önemli Not: Bu kaynağın ne kadar etkili olduğunu anlayabilmek için Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Kitabı adlı sayfaya gelen yorumları da mutlaka oku. (Ana Sayfanın yanında)

Sevgilinle, en tatlı ve en güzel anları bir ömür yaşaman dileğiyle...


Şu yazılarımı da okumanı öneririm:


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Aşağıdaki sekmelerden en alttaki "Anonim" kısmını işaretleyerek veya "Adı/URL" kısmına tıklayıp isminizi yazarak değerli yorumlarınızla sitemize renk katın. Yapılan yorumlar, yorumu yapan kişinin şahsi düşüncesi olduğu için blog yazarını bağlamaz. Yaptığınız yorumların küfür ve müstehcen içerikli olmamasına dikkat etmenizi rica ederim.