8.02.2015

Bu Yazıyı Okumadan Eski Sevgilini Geri Kazanma Planı Yapma!

Eski Sevgilini Geri Kazanma Planı
Eski Sevgilini Geri Kazanma Planı

Bu Yazıyı Okumadan Eski Sevgilini Geri Kazanma Planı Yapma!

Not: Eski sevgilisini kaybettikten sonra onu geri kazanmak için değişik yollar arayan herkes bu yazıyı mutlaka sonuna kadar okumalı. Bu yazı, geri kazanma yolları arayanlar için bir dönüm noktası olabilir.


Geri kazanma arzusu, değerli bir varlığını kaybeden her insanın içinden gelen önü alınamaz bir duygu. Hele kaybedilen kişi, eski sevgili ise, işte o zaman, geri kazanma arzusu tavan yapar.

Bu arzu, insanı öyle değişik yollara kanalize eder ki bu yollardan herhangi birine giren insanın kendisi bile bu yola girdiğine şaşırır. Ben buraya nasıl geldim, neden buradayım, sorularını kendine sorup durur.

Çünkü eski sevgiliyi geri kazanma yolları içinde öyle etkisiz ve işe yaramaz yollar var ki bunları deneyen aşık, denediğine, deneyeceğine pişman olur, sevgilisini ebediyen kaybeder. Eski sevgili bir deneme tahtası değil ki önümüze gelen her taktiği demeyelim. Bu hususta oldukça seçici olup sapla samanı birbirinden ayırt etmek zorundayız.

Sözün tam da burasında eski sevgiliyi geri kazanma yolları ile çok yakından ilgisi olan bir öykü aktarmak istiyorum.

Bir Derviş ve Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Yolları

Herkese yardım etmeyi kendisi için görev belleyen bir derviş, gittiği her yerde, mutlaka bir canlıya yardım edermiş. Kendisine kötülük edenlere bile yardım elini uzatacak kadar cömert ve fedakâr olan dervişe, bazen çevresindeki insanlar, şöyle dermiş: "Kötülüğünü görmediğin insanlara iyilik yapman güzel de neden sana kötülük yapanlara da iyilik yapıyorsun?"

Derviş bu soruya: "İyiliğe iyilik her kişinin, kötülüğe iyilik ise er kişinin kârıdır." şeklinde karşılık verirmiş.

Yine bir gün derviş, gezerken bir ırmak kenarına gelmiş. Bakmış ki bir akrep, akıntıya kapılmış sürükleniyor. Onu kurtarmak için elini uzatmış; fakat akrep dervişi sokmuş. Derviş bu duruma aldırış etmeden yine elini uzatmış. Akrep, tekrar sokmuş. (Bu durumun eski sevgiliyi geri kazanma yolları ile ilgisine geliyoruz.)

Bu olay, defalarca tekrar etmiş; ama derviş en sonunda akrebi akıntıdan kurtarmış. Dervişin yaptığını şaşkınlıkla izleyen kalabalık halktan biri sormuş: "Neden her seferinde elini soktuğu halde yine de onu kurtarmaya çalıştın?"

Dervişin cevabı, tam da eski sevgiliyi geri kazanma yolları arayanlara ışık tutacak şekilde olmuş: "Akrebin yaratılışında sokma, benim yaratılışımda ise yardım etme var. O, yaratılışını değiştirmiyor diye neden ben değiştireyim ki?"

Gelelim öykünün eski sevgiliyi geri kazanma yolları ile ilintisine ve iletisine (mesajına).

Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Yolları, Öykünün Mesajı

Değerli okurum, şunu kesinlikle bilmelisin ki sen, yüreğinin bir köşesinde hala eski sevgilinin aşkını taşıyorsan ona bir şekilde kavuşacaksın. Yani kalbindeki sevgi ve özlem azalmadıysa (dervişin yardım etme isteği ve kararlılığı gibi) eski sevgiliyi tekrar sarmanın, öyle ya da böyle bir yolunu bulacaksın.

Hele ki, eski sevgiliyi geri kazanma yollarının en etkili olanlarını içinde taşıyan bir rehber olduğunu öğrenince, onu geri kazanmak artık, dünyanın en kolay işi haline gelecek. Yeter ki gönlündeki elde etme arzusunu diri tut ve ondan vazgeçme. Bu rehberde anlatılan taktikler, gerçekten etkili.

Fakat eski sevgilini geri kazanmak için harekete geçmeden önce bu yolları iyice özümsemelisin. Bunun için kitabı en az iki kere dikkatli bir şekilde okuyup bitirmeli, ondan sonra uygulama aşamasına geçmelisin.

Sana eski sevgilini geri kazanmak için harika yöntemler sunan bu kaynağa ulaşmak için buraya tıkla.

Umarım en yakın zamanda eski sevgilinin sevdalı gözlerine yeniden bakmanın mutluluğunu yaşarsın.

Eski Sevgilini Tekrar Kollarına Almak İster misin? ve Eski Sevgiliye Telefon Açmak Mantıklı mı? adlı yazılarıma da bakmak isteyebilirsin.


Sağlıcakla...

Anahtar Sözcükler: eski sevgiliyi geri kazanma yolları kitap, e
ski sevgiliyi geri kazanma yolları nelerdir?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Aşağıdaki sekmelerden en alttaki "Anonim" kısmını işaretleyerek veya "Adı/URL" kısmına tıklayıp isminizi yazarak değerli yorumlarınızla sitemize renk katın. Yapılan yorumlar, yorumu yapan kişinin şahsi düşüncesi olduğu için blog yazarını bağlamaz. Yaptığınız yorumların küfür ve müstehcen içerikli olmamasına dikkat etmenizi rica ederim.