9.09.2015

Eski Sevgilini Kendine Bağlamanın Yolları, En Doğru Karar

Eski Sevgilini Kendine Bağlamanın Yolları
Eski Sevgilini Kendine Bağlamanın Yolları

Eski Sevgilini Kendine Bağlamanın Yolları, En Doğru Adım Hangisi?

Eski sevgili, insanın en derin acıları yaşamasına sebebiyet veren bir kavram. Adı bile garip. Hem sevgili hem de eski. Her şeye rağmen hala sevgili, hala sevimli.


Evet, zamanında en tatlı anıları birlikte yaşadığın sevgili'nin, şimdilerde en acı ıstırapları yaşatan kişi olması ne garip. Sevgili de olsa eski olması insanı derinden sarsıp etkiliyor mutlaka. Zaten etkilemese idi bu yazıyı okuyor olmazdın değil mi?

Bak dostum, eski sevgilini kendine bağlamanın yolları adlı bu yazımda sana çok önemli bir yoldan söz edeceğim; ama yolumuzun çatallaştığı bu noktada önemli bir karar vermen gerekiyor.

Eski sevgilinin ellerini yeniden tutmak ve sevdalı gözlerine tekrar aşkla bakmak, seni daha iyi hissettirecek mi? Yani eski sevgiline yeniden kavuşmak, hayatında olumlu bir etki, pozitif anlamda bir fark yaratacak mı?

Bu soruları, hiç kimsenin etkisinde kalmadan, yüreğinin sesini dinleyerek cevaplamanı istiyorum. Eğer kararın olumlu ve cevabın kesin ise, başkalarının söylemlerine itibar etme. Vicdan, en iyi yargıçtır çünkü. Gönlünün sesini dinleyip pişman olan insanla hiç karşılaşmadım; ama eski sevgilisine kavuşma olanağı varken bu fırsatı tepen ve ömrü boyunca, bu kararına hayıflanan birçok aşıkla karşılaştım.

Sen bakma, eskiye rağbet olsaydı bitpazarına nur yağardı, söylemlerine. Ben şu atasözünün, vefa duygumuza daha uygun olduğunu düşünüyorum: "Her şeyin yenisi, dostun ise eskisi makbuldür."

En eski dostunun, yani eski sevgilinin, bitpazarı ile mukayese edilecek tarafı olmadığına göre, onu tekrar sarma arzusunun da yadırganacak bir tarafı olmadığı aşikâr.


Eski Sevgilini Kendine Bağlamanın Yolları ve Dönüm Noktası


Burada, karar vermek çok önemli idi. Hala, içinde tereddütler yaşıyorsan sana önerim acele etme, iyi düşünüp doğru karar ver. Ancak, o zaman sağlıklı ve isabetli bir karara varabilirsin.

Yine de kesin kararını verdiğini varsayarak devam edelim.

Şimdi, eski sevgilini kendine bağlamanın yolları içerisinde en iyi ve yapıcı olanını anlatabilirim.

Bir şekilde, kaybettiği eski sevgilisini yeniden elde eden insanlar olduğunu bilirsin. Çevrende de bu tipleri görmüş ya da en azından duymuş olmalısın. Peki, bu kişilerin bunu nasıl becerdiklerini hiç düşündün mü?

Bazı yöntemler kullanarak bunu başardıkları kesin. Örneği çoğaltalım. Yüz insanın, her birinin eski sevgilisini farklı bir taktik kullanarak yeniden kendine bağladığını düşünelim. Bu insanların kullandığı bütün bu geri getiren etkili taktikleri bilmek insana fayda sağlar mı? Cevap açık. Elbette ki sağlar. Zira bu yöntemler, üzerinde çalışılmış, etkili olduğu kanıtlanmış, tecrübe edilmiş yöntemler.

Peki, bu taktikler içerisinde hiç hata payı olmayan en etkilileri, elinin altında olsaydı artık eski sevgilini kendine bağlamanın yollarını arar mıydın?


Ne demek istediğimi anladın umarım. Evet, geri getirme konusunda mükemmel olan ve artık eski sevgilini kendine bağlamanın yollarını aramana gerek bırakmayacak olan bu yöntemlerin hepsi, bir kitabın iki kapağı arasında duruyor ve eski sevgilisini geri getirmek isteyen insanlar tarafından okunmayı, anlaşılmayı, pratiğe dökülüp işe yaramayı bekliyor.

Bu harika tekniklere buradan (tıkla) ulaşabilirsin. Sağlıcakla...


İlgili kelimeler: eski sevgilini kendine bağlamanın yolları

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Aşağıdaki sekmelerden en alttaki "Anonim" kısmını işaretleyerek veya "Adı/URL" kısmına tıklayıp isminizi yazarak değerli yorumlarınızla sitemize renk katın. Yapılan yorumlar, yorumu yapan kişinin şahsi düşüncesi olduğu için blog yazarını bağlamaz. Yaptığınız yorumların küfür ve müstehcen içerikli olmamasına dikkat etmenizi rica ederim.